2016-02-29
dodano

Skate In Park - koniec ?

2016/02/29  |  rolki   |  10  |  1  |   |  5

Jesteś ze Śląska lub Małopolski i nie masz planu na dzisiejsze popołudnie ? Odwiedź Skate In Park i załap się na ostatnią jazdę w zadaszonym skateparku!

Skate In Park - koniec ? © kubaurbanczyk.pl

Tak niedawno ekscytowałem się tym, że będzie gdzie spędzać czas w okresie zimowym. 3 miesiące minęły w mgnieniu oka i oto z dniem dzisiejszym, tj 29 lutego Skate In Park skończy swoją działalność w obecnej formie. To jednak zdecydowanie nie koniec projektu Skate In Park. Szczegółów zdradzić nie mogę, zapewniam Was natomiast że jest na co czekać!

Obiekt działał przez 3 miesiące. w tym czasie sprzedało się kilka tysięcy wejściówek, w sam Blade Day przez obiekt przewinęło się ponad 500 osób. Paweł Komosa po raz kolejny udowodnił, że istnieje realne zapotrzebowanie na tego typu obiekt. Mało tego - pokazał, że przy odpowiednim zarządzaniu może to być inwestycja dochodowa. Czy grubo przesadzę, jeśli stwierdzę, że Paweł Komosa jest skuteczniejszy, niż kilkaset tysięcy “pełnych dobrych chęci” urzędników ?

Dziękuję wszystkim, którzy wsparli projekt i przyczynili się do powstania i funkcjonowania tego miejsca. A szczególnie tym, którzy wsparli tą inicjatywę swoją codzienną tam obecnością. Mi również udało się odwiedzić to miejsce kilka razy, widziałem masę dobrych tricków, zrobiłem trochę zdjęć. Dziś zapraszam na sesję, która powstała początkiem lutego. Jeździ kwiat polskiego bladingu, bonusem jest backstage który zrobił Piotrek Głodzik, miłego oglądania!

© kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl

Oceń // średnia ocena: 5

  dziękuję!

Podziel się linkiem


930px

Komentarze (1)

looki 2016/03/01 15:45:59
fajne!
Wypełnij poniższy formularz by zostawić swój komentarz:


To już koniec tego wpisu, trwa ładowanie .


Jeśli temat Cię zainteresował, to może rzucisz okiem na inne zdjęcia ?