2020-11-29
dodano

Rolki w 'śląskim aliexpress'

2020/11/29  |  rolki   |  13  |  0  |   |  5

Nie, nie chodzi o rolki zakupione na portalu aliexpress.com. Chodzi o chiński supermarket zlokalizowany w Jaworznie zwany "śląskim aliekspresem". Od kilku miesięcy pośród sklepów działa tam miejsce do jazdy na rolkach.

Rolki w 'śląskim aliexpress'  © kubaurbanczyk.pl

"Wheel love skating" to inicjatywa prowadzona przez parę pasjonatów: Jarka i Oliwię. Początkiem roku otwarli oni pierwszą krytą miejscówkę dla rolkarzy w Jaworznie. Obiekt jest kameralny, ale przestrzeni do jazdy nie brakuje. Na miejscu można wypożyczyć rolki, umówić się na lekcje pod okiem instruktora, pograć w hokeja, kupić akcesoria i przekąski, a nawet pojeździć agresywnie (jest kilka boxów i 2 quartery). Mimo temperatur panujących obecnie na zewnątrz w środku jest bardzo ciepło, myślę, że będzie to idealne miejsce do odwiedzenia w długie zimowe wieczory.

Zapraszam na pierwszą część zdjęć. Powstały one w trakcie zajęć dla najmłodszych prowadzonych przez Monikę i Jarka.

© kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl

Oceń // średnia ocena: 5

  dziękuję!

Podziel się linkiem


930px

Komentarze (0)

Wypełnij poniższy formularz by zostawić swój komentarz:


To już koniec tego wpisu, trwa ładowanie .


Jeśli temat Cię zainteresował, to może rzucisz okiem na inne zdjęcia ?